Přesné CNC frézování provádíme na tří až pětiosých obráběcích strojích, zejména značky Doosan. Strojní park neustále obnovujeme. Všechny stroje jsou vybaveny vnitřním chlazením o tlaku 80 bar. Pro měření obrobků používáme výhradně sondy Renishaw. Nástroje měříme pomocí předseřizovacího přístroje Haimer UNO 20 | 40 Autofocus.

Výborně se nám osvědčil špičkový CASTROL HYSOL MB50, který slouží coby chladicí médium. Dlouhodobě s ním máme ty nejlepší zkušenosti. Používáme výhradně destilovanou vodu, kterou si také sami vyrábíme.

Všechny stroje jsou napojeny na systém centrálního odsávání ABSOLENT A•MIST-40TF. Vlastníme celkem dvě tyto jednotky. Díky nim je zajištěn čistý vzduch v dílně.

Veškeré železné i neželezné třísky lisujeme v briketovacím lisu Briklis iSWARF 50, který jednak zmenší objem třísek, jednak z třísek vytlačí přebytečnou emulzi. Tuto vymačkanou emulzi pak vracíme zpět do oběhu chladicí emulze. Ročně vracíme zpět na znovuzpracování více jak 45 tun těchto briket.

Stlačený vzduch si vyrábíme na dvou kompresorech MARK RMA 15/13 500D IVR, které poskytují tlak až 13 bar a jsou vybaveny frekvenčním měničem. Rozvody vzduchu jsme realizovali pomocí systému Airnet.

Pro upínání nástrojů používáme ve většině případů tepelné upínače a přesné kleštinové upínače od firmy Haimer. Jako jediná firma v České republice vlastníme smršťovací přístroj Power Clamp Premium i4.0 od firmy Haimer.

V našem strojním parku se nachází 

3 x DN Solution (Doosan) DVF5000 - plně 5ti osé frézovací centrum

3 x DN Solution (Doosan) DNM4500

Všechny stroje jsou vybaveny upínacím systémem od firmy Schunk Vero-S.

Všechny součástky vyrábíme pouze z kvalitních materiálů s dokladem původu. Jsme schopni zajistit i povrchovou úpravu a dodáme je spolu s měrovým protokolem. V případě zájmu o zakázkovou výrobu (OEM) nás prosím kontaktujte.